Drake En İyi Hediyenin Özelleştirilmiş Rolex Olduğunu Biliyor

Lil Baby, harika arkadaşlara sahip olmanın neden bu kadar önemli olduğunun en iyi örneğidir. Nedeni, elbette, hediyeler! Geçen yıl, Lil Baby’nin doğum günü için, Brooklyn Nets’in tek-hammy kahramanı James Harden, rapçiye büyük bir hediye verdi: Prada çantasının içinde bir “bal çöreği” (argo 100.000$)… ve Richard Mille RM 030 Bu arada Drake, arkadaşına güzel bir hediye vermek için doğum gününe bile ihtiyaç duymuyor: Chrome Hearts bileziğiyle donatılmış özel bir Rolex Day-Date.

Lil Baby, Drake’e teşekkür ederek saatin bir görüntüsünü Instagram’a gönderdi. Lil Baby’nin doğum günü yıl sonuna kadar gelmeyeceğinden, hediyenin ne için olduğu tam olarak belli değil. Eğitimli tahmin, Lil Baby’nin Lil Durk ile birlikte bir numaradan çıkış yapan son albümü The Voice of the Heroes’u kutlayan bir hediye olduğu yönünde. Her iki durumda da, Lil Baby ile ilgili hangi olayı kutlarlarsa kutlasınlar, arkadaşları ona saat almakta akıllıdır. Rapçi her bileğine sürekli olarak bir replika saat nedir takar ve bu da ona her iki parçayı aynı anda takması için bolca fırsat verir.

Bir Rolex’i özelleştirmek için Chrome Hearts’a sahip olabilecek biri varsa, o da Drake’tir. Bay Champagne Papi, kısa süre önce markayla eksiksiz bir giysi koleksiyonu ve tamamen Krom Kaplama Rolls Royce üzerinde işbirliği yaptı. Drake ayrıca, elmaslarla açan çiçeklerden oluşan bir bileziğe sahip, Chrome’a ​​özel bir Rolex Day-Date’in sahibidir.
rolex watches
Chrome Hearts’ın saatçi kreasyonları yakın zamanda haberlerde yer aldı: Ben Affleck, Jennifer Lopez ile olan romantizmini yeniden alevlendirdikten sonra, Bennifer’in ilk günlerinde taktığı aynı Franck Muller replika saat ankara (Chrome bilezikli) takmaya başladı.

REKLAMCILIK
Bu sütunda çok sayıda GMT-Master II gördük, ancak Sheeran’ın özel modelini takdir etmek için biraz zaman ayırmalıyız. Late Late Show With James Corden’da saatin eski bir versiyonunu bu modelde görmeye alışık olduğumuzdan farklı bir görünüme sahip olarak giydi. Bunun nedeni, Rolex’in on yıllardır GMT’lerine zamanla solma eğilimi gösteren alüminyum çerçeve vermesidir. Sheeran’ın saatine o büyüleyici retro görünümü veren de budur. Rolex, bu saatlerin solmasını sevmedi, bu nedenle şirket, 2000’lerin ortalarında alüminyum çerçeveleri daha sert seramik olanlarla değiştirdi. Bununla birlikte, patina artık birçok saat tutkunu arasında olumlu olarak kabul ediliyor, bu nedenle, görünüşe göre Sheeran gibi, solmayı tercih eden birçok Rolex koleksiyoncusu var.

Lil Baby’ye yeni bir parça ayarlamak, Drake’in kendisine yeni bir saat almasını engellemedi. En yeni parçası, tenis ilhamını kelimenin tam anlamıyla alan İspanyol Rafael Nadal için yapılmış bir Richard Mille RM 27-04. Kadran boyunca dolanan çelik kablo, bir tenis raketi üzerindeki telleri çağrıştırmak içindir. Drake, saati Instagram’da “RAFAAAAAA” yazısıyla birlikte yayınladı.

İtalyan takımını Avusturya’ya karşı Euro’da çalıştıran Roberto Mancini, bu amaç için özel olarak yapılmış bir Richard Mille giydi. Bunu tam anlamıyla kastediyorum: Richard Mille, bir futbol maçının yarısını ve koçun Avusturya maçında ihtiyaç duyduğu ekstra zamanı aşmak için tasarlanmış bir işlev de dahil olmak üzere replika breitling Mancini için özel olarak yaptı. Estetik olarak, canlı mavi, Azzurri olarak bilinen takımın giydiği formalarla eşleşiyor.

Tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.